B.U.J

Sazinieties ar mums, aizpildot pieprasījuma formu, mēs bez maksas konsultēsim, sniegsim nepieciešamo palīdzību, konsultēsim un izpildīsim Jūsu vēlmes un vīzijas.

Gaisa kondicionētāji ir ļoti vienkārši darbināmi! Vivax gaisa kondicionētājus var vadīt ar tālvadības pulti, un ierīcēs ir integrēta WiFi vadība. Tātad jūs varēsiet vadīt ierīces no jebkuras vietas pasaulē.

Dodoties uz māju, laukiem vai citām telpām, kur uzstādīti Vivax kondicionieri – jau iepriekš var iestatīt vēlamo gaisa temperatūru, un atgriežoties baudīt komfortu un svaigumu. Īpaši aktuāli tas ir lauku mājām vai vasarnīcām. Bieži lauku mājās ierodoties ziemā, ir jāiekur kamīns un jāgaida, kad istaba sasils. Ja jūsu mājās ir gaisa siltumsūknis, jums nebūs ilgi jāgaida, līdz tas ziemā sasils vai vasarā atdzesēs. Tas viss notiek, nospiežot tikai vienu pogu, kā arī ir iespējams izveidot laika grafikus, kurās nedēļas dienās un stundās gaisa kondicionierim vai siltumsūknim ir jāsilda vai jāatdzesē.

Protams, bet 95% pašinstalāciju bez zināmām zināšanām un speciāliem instrumentiem par gaisa kondicionēšanas sistēmu uzstādīšanu beidzas ar uzstādīšanas kļūmi. Tāpēc prātīgāk uzstādīšanas darbus uzticēt sertificētiem speciālistiem, lai iekārta netiktu bojāta un jums turpmāk nerastos papildu izmaksas.

Tiešām tā! Mēs vienmēr piedāvājam saviem klientiem uzstādīšanas servisu, jo neviens neuzliks labāk par Vivax Latvija kondicionēšanas sistēmu izvēlētiem un apmācītiem uzstādītājiem ar ilgu gadu pieredzi šajā sfērā.